„Nie przystawaj dla zbierania kwiatów,
by je zachować, ale idź naprzód,
a kwiaty będą ciągle kwitnąć
na twojej drodze”.

Rabindranath Tagore

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ukończyłam studia inżynierskie i magisterskie na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności na kieruneku biotechnologia ze specjalnością biotechnologia żywności oraz biologia molekularna i inżyniera genetyczna. Po studiach rozpoczęłam 5-letnią pracę w Państwowym Instytucie Badawczym, gdzie pracowałam naukowo i prowadziłam badania dla największych, światowych firm z branży rolniczej. Współpracowałam z wieloma jednostkami badawczo-naukowymi w kraju i na świecie.

Kończąc studia nie sądziłam, że to będzie dopiero początek dalszej nauki. Stale biorę udział w branżowych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Moją pasję rozwinęłam w kojelnym zawodzie, zostając dyplomowanym naturopatą. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce mogę jeszcze bardziej i holistyczniej pomagać drugiemu człowiekowi. Każdy człowiek potrzebuje indywidualnego podejścia. Dopiero patrząc całościowo na drugą osobę możemy osiągnąć zadowalajace efekty. Obszar mojego działania to głównie detoksy, regeneracja i żywienie zgodnie z Tradycyjną Chińską Medycyną.

… patrząc całościowo
na drugą osobę…

Od 2016 współpracuję z polską Firmą S'OUVRE – producentem naturalnego kolagenu. Od samego początku zachwyciłam się opracowaną recepturą pozyskiwania i oczyszczania białka kolagenowego. Myślę, że już dzisiaj nie trzeba wyjaśniać czym jest kolagen-budulec naszego życia. Produkcja kolagenu to nienaruszający struktur proces, oparty o humanitarne i naturalne metody, dający finalnie wspaniałą molekułę z ogromną aktywnością biologiczną. Taka symbioza nauki z naturą.

Kolagen najpierw był dla mnie tylko do użytku własnego, ale bardzo szybką zapragnęłam dzielić się tą biotechnologią z ludźmi. W przeciągu tych lat pomogłam wielu osobom z przeróżnymi problemami skórnymi: suchą skórą, łuszczycą, atopowym czy łojotokowym zapaleniem skóry, rozstępami, bliznami i wiele innych. Troska o kolagen to również podstawa we właściwej pielęgnacji dla pięknej, zdrowej i starzejącej się w naturalny sposób skóry.

Nasze portfolio produktowe przez ostanie lata rozbudowało się bardzo szeroko, choć stopniowo bo proces wdrażania nowych artykułów musi trochę potrwać, jeśli chcemy by do ludzkich rąk trafiły najwyższej jakości perełki. Bardzo się cieszę, że obecnie mogę prezentować nasze produkty, uczyć o nich, ich składach i użytkowaniu ,a także pokazywać rewelacyjne efekty stosowania.

Nasze suplementy diety i smartfood wspomagają w regeneracji organizmu po różnych chorobach, zmniejszają dolegliwości ze strony różnych układów oraz dają świetne efekty w profilaktyce zdrowia. Dodatkowo w ofercie posiadamy również linię dedykowaną tylko klientowi profesjonalnemu, dla gabinetów kosmetologicznych, medycyny estetycznej, fizjoterapii, dermatologii oraz dietetycznych i wszędzie tam, gdzie pracujemy ze skórą i ludzkim organizmem.

O zdrowiu możemy mówić wtedy, gdy w naszym organiźmie panuje całkowita harmonia duszy i ciała. Wewnętrzna pielęgnacja wzmacnia nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Piękno zewnętrzne natomiast dopełnia tą całość. Pozwala nam czuć się doskonale samym ze sobą, tryskać energią, pracować nad pewnością siebie i rozwojem, dawać innym i Światu, to co najpiękniejsze oraz wszytko co dobre wziąć dla siebie.

Zapraszam Cię do mojego świata –
zdrowia i piękna w jakości premium.

Moim zamiłowaniem jest naturalnie piękna, zdrowa skóra i marzenie, aby mogły się nią cieszyć wszystkie Kobiety.

Z chęci dzielenia się wiedzą powstał więc projekt Misja Skóra. Zachęcam do artykułów na blogu oraz obserowania mnie na:

Poznaj szerzej moją ofertę. Zapraszam do współpracy

Oferta

Każda skóra potrzebuje indywidualnego programu pielęgnacyjnego.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

ZADZWOŃ

509 05 82 32

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

ruczajaleksandra@gmail.com