Czy wiesz, że wszytskie Kobiety chcą cieszyć się zdrową skórą i pięknym wyglądem?

Większość nietety nie wie jak właściwie pielęgnować skórę, nie zna jej potrzeb i nie wie jak radzić sobie z szeroko rozumianymi niedoskonałościami. Bardzo często wpływa to na komfort ich życia i pewność siebie. To znów bardzo mocno przekłada się na efektywność biznesową i wyniki w Twojej firmie.

„Każda Kobieta może wyglądać najlepiej, jeśli czuje się dobrze w swojej skórze. To nie jest kwestia ubrania czy makijażu. To kwestia wewnętrznego blasku”.

Sophia Loren

Prawda jest taka,że to Kobiety potrafią wykonywać różnorodne zadania w jednym czasie. Również to Kobiety bardzo mocno scalają Zespół, który dzięki temu radzi sobie świetnie również w tych cięższych momenatch.

Jeśli w Twojej firmie pracują Kobiety i chcesz by na chwilę zrobiły coś tylko dla siebie, połączyły błogi relaks z warsztatem edukacyjnym, dzięki któremu nie tylko wyjdą usatysfakcjonwane ale również każda z nich otrzyma indywidalny program pielęgnacji skóry. Plan ten sprawi, że poprawią wygląd swojej skóry, rozwiąże ich skórne problemy, pozwoli czuć się piekniej, być bardziej zadowolnymi a to pozwoli nabrać pewności siebie.

Zapraszam bardzo serdecznie do współpracy. Program dobieram indywidualnie do Firmy i Kobiet, które w niej pracują.

Pracuję tylko i wyłącznie na markach jakości premium.

Myślisz o prezentach dla swoich pracowników? Interesuje Cię coś wyjątkowego, niszowego, a przy okazji chcesz się zatroszczyć o ich zdrowie? Przygotuję dla Twoich pracowników nietuzinkowe podarunki! Zarówno dla kobiet i mężczyzn.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

ZADZWOŃ

509 05 82 32

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

ruczajaleksandra@gmail.com